APIK Agencja Pośrednictwa Pracy

Szukasz wykwalifikowanych pracowników z zagranicy? Zapewniamy dobór kandydatów do specyfiki organizacji pracy i obszaru działalności Twojej firmy

  INFORMACJE O FIRMIE

  APIK Agencja Pośrednictwa Pracy

  Apik jest nowoczesną, prężnie rozwijającą się Agencją pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego. Polskim pracodawcom oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników zza wschodniej granicy

  Współpracujemy z Agencjami rekrutacyjnymi na Ukrainie i Białorusi, które są sporym źródłem zasobów personalnych i sposobem wypełnienia luk kadrowych na rodzimym rynku pracy.

   Proces rekrutacji prowadzimy rzetelnie, dokonując selekcji pracowników pod względem personalnym oraz odpowiednich kwalifikacji, tak by sprostać Państwa oczekiwaniom. W tym celu również umożliwiamy naszym pracownikom uczestnictwo w szkoleniach oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

   Zapewniamy dobór kandydatów do specyfiki organizacji pracy i obszaru działalności Państwa firmy.

  Proponowane formy współpracy

  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oraz dostosowując swoje działania do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku pracy proponujemy elastyczne formy zatrudnienia

  LEASING PRACOWNICZY polega na zatrudnieniu pracownika na czas określony przez agencję pracy tymczasowej i „wypożyczeniu” go pracodawcy. Agencja pracy podpisuje umowę z pracodawcą oraz pracownikiem. Takie rozwiązanie powoduje, iż wszelkie zobowiązania wynikające z kodeksu pracy oraz obsługa płacowo-kadrowa pracowników leasingowanych leżą po stronie agencji.

  REKRUTACJA JEDNORAZOWA polegająca na przeprowadzeniu procesu rekrutacyjnego zgodnie z Państwa wytycznymi oraz przekazaniu kandydata na pracownika Państwu, w wyznaczonym terminie.

  SZUKASZ PRACY W POLSCE?

  Jeśli szukasz pracy w Polsce i nie wiesz jak zaplanować i rozpocząć swoją karierę zawodową w Polsce, skontaktuj się z nami.

  Tel. 664 621 357

  e-mail: biuro@apik.com.pl

  Adres:

  NIP 558 187 26 77
  REGON 384589736