OFERTA DLA PRACODAWCY

Naszą ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorców, których dotknął problem wynikający z braku wykwalifikowanej kadry na terenie naszego kraju.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oraz dostosowując swoje działania do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku pracy proponujemy ofertę tzw. LEASINGU PRACOWNICZEGO, niosącego za sobą szereg korzyści takich jak :

  • Obniżenie kosztów zatrudnienia dzięki wyprowadzeniu kosztów personalnych na zewnątrz,
  • Zwiększenie elastyczności poprzez dostosowanie struktury zatrudnienia do bieżących potrzeb firmy,
  • Brak jakichkolwiek zobowiązań kadrowo-administracyjnych związanych z użytkowaniem pracowników,
  • Koordynowanie przez Apik procesu pozyskania pracowników i obsługi kadrowej począwszy od selekcji, rekrutacji, poprzez oddelegowanie, zakończenie współpracy z pracownikiem, na wystawieniu świadectwa pracy kończąc.
  • Przedsiębiorstwo płaci tylko za faktycznie wykonaną pracę, a w sytuacji gdy pracownik się nie sprawdza, może dokonać wymiany pracownika w krótkim czasie, bez względu na staż pracy.
  • Wygodne rozwiązanie dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na zatrudnienie kolejnych pracowników etatowych. Dodatkową zaletą jest zakwalifikowanie kosztów poniesionych przez firmę, w związku ze współpracą z Agencją Pracy Tymczasowej jako usługi zewnętrznej – nie kadrowej.

Drugą formą proponowanej przez nas współpracy jest tzw. REKRUTACJA JEDNORAZOWA, polegająca na przeprowadzeniu procesu rekrutacyjnego zgodnie z Państwa wytycznymi oraz przekazaniu kandydata na pracownika Państwu, w wyznaczonym terminie. Koszt rekrutacji jednorazowej ustalany jest indywidualnie w zależności od wybranej przez Państwa opcji.

Dostarczamy pracowników odznaczających się wysokimi kompetencjami, jak również wykwalifikowaną kadrę zawodową, pracowników produkcyjnych oraz fizycznych. Wybierając usługi naszej agencji pracy tymczasowej, otrzymują Państwo fachowe wsparcie merytoryczne w każdym aspekcie współpracy. W ramach usługi Agencja dedykuje Państwu koordynatora ds. współpracy.